Meediainkubaator

Kui hea on sinu foto- ja videoskill?

Oled vahel mõelnud, et päris hea oleks ka tegelikult teada, mida need nupud ja kettad kaamera küljes teevad? Tahad teada, miks üks kaamera on parem kui teine? Ja mis värk sellega on, et mõni mees teeb suvalise lutsuga paremat asja kui teine kalli tehnikaga?

Aprillikuu fotokoolitusele saad regada siin!

Märtsis alustab tegevust Meediainkubaator, mis on mõeldud just neile, kes tahavad teha paremaid videoid ja vingemaid fotosid! Ja, veel enam, kes ütleb, et sina ei või olla järgmise Võru suurürituse ametlik foto- või videograaf?

Meediainkubaatori raames hakkavad toimuma igakuised koolitused ja workshopid, mille käigus omandad erinevaid meediaalaseid teadmisi ning oskusi. Parimatel avaneb võimalus panna enda oskused proovile ürituste pildistamisel või filmimisel.

Meediainkubaatorit juhendab Kristina Masen, kes on KROHV stuudio fotograaf, Meediasüsti juhendaja, koolitaja ja endine ajakirjanik.

Meediainkubaatori esimesed kohtumised toimuvad  14. ja 28. märtsil kell 16.00 Võru noortekeskuses. Oodatud on noored vanuses 14-26.

Registreeri end: info@vorunoortekeskus.ee või küsimuste korral helista 53544828.

Tegevuste elluviimist toetab riiklikest ja Euroopa Sotsiaalfondi vahenditest Eesti Noorsootöö Keskuse poolt elluviidava ESF kaasrahastatud programmi "Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine" kirjeldatud tegevuste raames.