NoorteinfoUudised

Võru linna ja valla töövarjukuu 2016

Hea noor, kes Sa mõtled, mida eluga ette võtta või kelleks saada, siis see uudis on just Sulle!

NOVEMBER on Võrus töövarjukuu!

November on töövarjukuu, mille raames saad ühe päeva jooksul (4 tundi) proovida “päris” tööelu ja tutvuda huvitava ametiga. Töövarjukuu kestab TERVE novembri.

Kui sa veel ei tea, kellena tulevikus töötada tahad ning soovid jätkata oma haridusteed gümnaasiumis, siis pakume võimalust olla õpilasvari Võrumaa Kutsehariduskeskuses,Parksepa Keskkoolis või Võru Gümnaasiumis ajavahemikul 21.- 25. november.

12.- 24. oktoobrini võimalus täita küsmustik ning välja valida kaks ametit, mis sind kõige enam huvitavad. Küsimustiku leiad siit.

Töövarjukuu lõpetab 1. detsembril toimuv lõpusündmus,kuhu on oodatud kõik osalejad. Täpsem info lõpusündmuse kohta tuleb peagi. Jälgi meie facebooki üritust ja ole toimuvaga kursis!

Tööeluga aitavad tutvuda Võru Noortekeskus, Võrumaa Rajaleidja keskus, Võru Kreutzwaldi kool, Puiga Põhikool, Võru Kesklinna Kool, Võru Gümnaasium, Parksepa Keskkool ja Eesti Töötukassa.

Küsimuste korral pöördu julgelt oma kooli huvijuhi või kirjuta Võru Noortekeskuse töötajale aadressil kerttu@vorunoortekeskus.ee