ANK

2013

Sel aastal "Kasvame koos noortega" projekt, mille raames tehakse/tehti järgmist:

Tulemas:

  • Osteti suur easy-up telk
  • SOOVIDE LAEGAS - noored, kes soovivad teha esimesi katsetusi tegevuste läbiviimsel ja planeerimisel, saavad noortekeskuse soovide laekast kuni 20 € ühe sündmuse kohta kasutada
  • Maailmaklubi üritustesari - meil käivad külalised meilt ja mujalt. Käsitletakse kultuuride ja elustiilide erinevustega seonduvaid teemasid.
  • Suvealguse kanuupäev poistele  - juuni alguses toimus kanuupäev Tamula rannas, mille raames tutvuti veeohutusega, sõidustiilide jm.
  • Seksuaaltervise koolitus noortele
  • Seikluskasvatuslik matk Vohilaiule Hiiumaal
  • Noorteka suveseminar "Kuhu homme?"

----------------------------------------------------------------------------------

2012

Oleme saanud rahastuse oma selleaastasele ANK projektile: "Noorte silmad lahti"

Projekti kokku pannes viisime läbi erinevaid aruteluringe ning vestlusi. Vaatasime, kuidas saaksime muuta oma pisikest noortekeskust nii, et saaksime rohkem võimalusi pakkuda erinevatele sihtgruppidele. Plaanis on soetada natuke erinevaid vahendeid - lauajalgpall, tasakaalulint, kunstitarbed, kott-toolid, audio-vahendi, parandada piljardilauda jne.

Suvel on tulemas Maagiline öö. Sügisel noorte talendi ja showüritus "Uma Nuur 2012" ning rabamatk.

Igal kuul on aktiivsetel noortel võimalus kasutada SOOVIDE LAEKAST 2x 30 EUR ja midagi ette valmistada või läbi viia teistele noortele.

JÄLGI INFOT!

------------------------------------------------------------------------------------

ANK 2011 projekt "Ummamuudu hää aig Võromaa nuurile" raames pakkusime noortele erinevaid tegevusi, mis on eelkõige väljaspool maja: fotojaht, tuubitamine, matkad, võrkpallitreeningud.

2011 aastal tehti ANK projekti raames erinevaid tegevusi noortele. Suvel käidi tuubitamas Tamula järvel, tegevusi viidi läbi rannas, tehti võrkpallitrenne,  matku ning noorte omaalgatusel algasid võrkpalliõhtud.

Fotojahi pildid on leitavad meie facebook grupi lehel: https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.286809251340584&type=1

ANK konkursi eesmärgiks on aktiiviseerida noorsootööd kohaliku omavalitsuse tasandil avatud noortekeskuste projektide toetamise kaudu. Konkursi maakondlikud prioriteedid kinnitab maavalitsuse komisjoni ettepaneku alusel maavanem.