Mis?

Kus?

Millal?

Kellele?

Miks?

Võrumaa noorte ettevõtluspäev

Tegemist on päevaga, kus tutvustatakse noortele õpilasfirmade programmi, ettevõtlusega alustamist ning konkursse, kus oma ideid realiseerida või neile toetust saada. Iga idee ei ole äriidee, samas saab igast ideest jõuda äriideeni, päeva raames toimub ka koolitus “Kuidas oma äriideed testida?". Üritusel osalemine on kõigile tasuta - tule ja saa sellest erakordsest päevast osa!
Võrumaa Kutsehariduskeskuse tehnomaja
29. september kell 9.00-17.00
Päev on jagatud kaheks osaks. Päeva esimene pool on suunatud kooliõpilastele ning siis tutvutakse õpilasfirmade programmiga, kuulatakse ettevõtjate kogemuslugusid ning õpitakse tundma erinevaid konkursse. Päeva teisest poolest algusega kell 13.00 on osa võtma oodatud ka kõik teised huvilised ning toimub koolitus „Kuidas oma äriideed testida?“ Koolituse viib läbi puidutöötlemise ja mööblitootmise kompetentsikeskus Tsenter juhataja Kalev Kaarna.
“Ettevõtjaks võib saada igaüks, kes piisavalt vara endas ettevõtja omadusi – ettevõtlikkust -arendama hakkab. Ettevõtlikkusega on lood samuti nagu iga teise andega – iga lill vajab kastmist. Eelkõige on vaja soovi, erksat vaimu ja siis lisaks teadmisi. Kui on suur tahe, usk endasse ja uudishimu, siis tuleb ka edu.” Epp Vodja (JA Eesti tegevdirektor)

Esinejad

Õpilasfirma Spoony

Õpilasfirma Spoony on Eesti parim õpilasfirma 2016, mis toodab lusikaid, mida ehib piimas lahustuv šokolaadikuubik.

Õpilasfirma Cheeset

Õpilasfirma Cheeset on Võru õpilasfirma, mis saavutas Eesti parima õpilasfirma 2016 võistlusel kolmanda koha. Ettevõte toodab komplekti ise kodus juustu valmistamiseks.

Wisemile

Wisemile on transpordivõrgustik, mis ühendab vabu istekohti või pagasiruumi omavad autojuhid reisijate või pakisaatjatega.

Veneerium

Veneeriumi käivitavaks jõuks on soov pakkuda elegantseid lahendusi igapäevaprobleemidele, kasutades selleks vineeri kui materjali suurepäraseid omadusi.

Ajujaht

Ajujaht on Eesti suurim äriideede konkurss, kus saad end turvalises keskkonnas proovile panna. Ajujahi 9. hooajal kandideerivad osalejad 60 000 € suurusele auhinnafondile.

Garage48

Garage48 on üritus, mis võimaldab iduettevõtetel erinevaid ärilisi algatusi ellu viia. Selles osalejad peavad 48 tunni jooksul oma idee müügikõlbulikuks realiseerima.

Prototron

Prototron toetab ideede elluviimist IKT, elektroonika, mehhaanika, tervisetehnoloogia ja rohetehnoloogia valdkondades esimese töötava tootenäidise ehk prototüübi väljatöötamiseks.

Leia meid ka Facebookist

Lisainfo

Andri Tallo

Võrumaa Noorteinfo
andri.tallo@gmail.com
5341 0112