Meie

Emil Aništšenko (esimees)

Olen 16 aastane noormees, kellele meeldib korraldada erinevaid üritusi. Õpin ma Parksepa Keskkoolis ja kuulun ka kooli õpilasesindusse. Minu hobiks on muusika, millega tegelen päris pikka aega. Mulle meeldib väga nii helindada, kui ka korraldada üritusi ja salvestada uusi laule. Olen korraldanud kooliüritusi, kus saavad lõbu paljud kooliõpilased.

Kirke Rumvolt

Kirke on aktiivne ja rõõmsameelne 9. klassi tüdruk, kes õpib Võru Kesklinna Koolis ning üritab koolinoorte elu põnevamaks muuta. Ta huvitub eriti kunstist, aga ka muusikast ja spordist ning paljust muustki. Kirke on naerusuine ja kohusetundlik, kuid oskab ka endale aega võtta ja kõiges positiivsust leida.
Võru linna noortekogu liikmest esimeheks sain 2015. aastal. Selle aja jooksul olen mõistnud, kui tähtis on võetud kohustused ka lõpule viia. Soovin VUNU ja noori omavahel lähedasemaks muuta.

 

Arto Kivioja

Arto on väga nutikas ehk leiab igale probleemile lahenduse, enesekindel, oskab teistega arvestada, hoolib väga enda ja teiste heaolust.

German Land

German on tagasihoidlik ja vaikne poiss, aga ta aitab suurima rõõmuga. Ta on väga vastutustundlik ja talle meeldib täpsus. Ta suudab kaasa rääkida paljudel teemadel. Ta käib üheksandas klassis Võru Kesklinna kooli ja on ka asepresident sealses õpilasisenduses.

 

 Rando Laul

Olen 16 aastane noor, samas hea mõtiskleja ja tegutsen aktiivselt. Mind huvitab kaitseliit ja mulle meeldib selle alaga tööd teha.