MEIE

Emil Aništšenko (esimees)

Olen 17 aastane noormees, kellele meeldib korraldada erinevaid üritusi. Õpin Parksepa Keskkoolis, 11.klassis ja olen õpilasesinduse president. Minu hobideks on ürituste korraldamine, ürituste helindamine ja noorte kaasamine erinevatesse sündmustesse. Kogemusi on olnud nii suuremate, kui ka väiksemate ürituste korraldamises. Tahan aidata noortel teha nende hääl KOV-i tasemel kuuldavaks ja lahendada noori puudutavaid probleeme, koos nendega iseendaga, et noor tunneks end kaasatuna. Usun, et enamus Võru linna noori puudutavaid probleeme, saame VUNU-ga.

Kirke Rumvolt

Olen aktiivne ja rõõmsameelne 10.  klassi tüdruk, kes õpib Võru Gümnaasiumis ning üritab koolinoorte elu põnevamaks muuta. Huvitun eriti kunstist, aga ka muusikast, spordist, näitlemisest ning paljust muustki. Olen naerusuine ja kohusetundlik, kuid oskan ka endale aega võtta ja kõiges positiivsust leida.

German Land

Tundun esmapilgul häbelik ja vaikne, kuid tegelikult naudin inimestega rääkimist ja aitan suurima rõõmuga. Armastan õiglust ning olen ratsionaalse mõtlemisega.Tahan noorte elu Võru linnas muuta meeldivaks ja esindada ka nende huve, kellel on erilisemad hobid. Tegelen muusikaga, fotograafiaga, sulgpalliga ning astrofotograafiaga. Õpin Võru Gümnaasiumis 10. loodusklassis.

David Aništšenko

Olen 14. aastane noor, kellele meeldib osa võtta ürituste korralmistes ning osalemistes. Olen aktiivne ja olen alati valmis aitama. Hobideks on muusika ja fotograafia. Õpin Võru Kreutzwaldi kooli 8. klassis ja võtan aktiivselt osa õpilasesinduse tööst.

Triin Hordo

Olen rõõmus sõbralik inimene. Meeldib suhelda uute inimestega ning tegelen spordi ja muusikaga. Samuti huvitun loodusest. Aitan korraldada ja võtan osa ka igasugustest üritustest. Ma julgen avaldada oma arvamust ja mõtteid. Käin Võru Kreutzwaldi koolis ja võtan osa ka õpilasesinduse tööst.

Viktoria Sumerkina

Olen 18 aastane.õpin Parksepa Keskkoolis 12. klassis. Olen positiivse ellusuhtumisega, aktiivne ja rõõmsameelne. Vabal ajal meeldib muusikat kuulata ning külastada Eesti ilusaid paiku. Samuti meeldib käia metsalaagrites. Käin nädalavahetustel varjupaigas koertega jalutamas.

Rando Laul

Olen 18-aastane noor, samas hea mõtiskleja ja tegutsen aktiivselt. Mind huvitab Kaitseliit ja mulle meeldib selle alaga tööd teha. Õpin Tartu Kutsehariduskeskuses, kuid Võru linn kutsub tagasi ja tahan aidata Võru linna noori, probleemide lahendamisel.